متن کامل خبر


 
نحوه پرداخت اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی

خلاصه خبر: دانشجوی گرامی به هیچ وجه از طریق عابر بانک نسبت به پرداخت مبلغ اقدام ننمایید، چرا که مبلغ پرداختی در سیستم صندوق رفاه ثبت نمی‌گردد.

الف) قابل توجه دانشجویان محترم  رشته‌های وزارت علوم ساکن سراهای قدس 2،1 و3، قائم، فاطمیه، زینبیه، مومن، نرگس 1 و 2 ، خلوتی، جنبشی، گلشن، کامروا، کوثر، حیدری، باقری، خداپرست، احمدی روشن، زعفرانیه و خوابگاههای متاهلی؛
به منظور پرداخت اجاره بهای سرای دانشجویی می‌توانید از طریق یکی از دو راه زیر اقدام نمایید:

  1. با مراجعه به سایت صندوق رفاه وزارت علوم ،پورتال دانشجویی را  انتخاب و مبلغ مورد نظر پرداخت  شود.(نکته: لازم به ذکر است پرداخت فقط توسط کارت عابر خود دانشجو صورت پذیرد تا در صورت بروز اشکال در پرداخت، امکان پیگیری از طریق صندوق رفاه فراهم شود)
  2. چنانچه دانشجو از طریق سایت موفق به پرداخت مبلغ مورد نظر نشود با مراجعه به واحد تسویه حساب مدیریت دانشجویی واقع در ساختمان خوارزمی طبقه اول اتاق شماره 114 و دریافت فیش از این واحد نسبت به پرداخت مبلغ در بانک تجارت دانشگاه اقدام نماید. (نکته: دانشجوی گرامی به هیچ وجه از طریق عابر بانک نسبت به پرداخت مبلغ اقدام ننمایید چرا که مبلغ پرداختی در سیستم صندوق رفاه ثبت نمی‌گردد و قابل استرداد نمی‌باشد، پس ضرورت دارد به بانک مراجعه فرمایید)

                                                                                               
ب) قابل توجه دانشجویان محترم  رشته های وزارت علوم ساکن سراهای  استیجاری (مدرس، میرشفیعی، سماء2، سماء3)؛
به منظور پرداخت اجاره بهای سرای دانشجویی می‌توانید از طریق زیر اقدام نمایید:

  1. با مراجعه به سیستم گلستان ابتدا در قسمت پرداخت الکترونیکی، بر روی گزینه شروع مجدد در پایین صفحه کلیک کرده تا ترم پرداخت فعال شود سپس بر روی گزینه علامت سوال کلیک کرده و ترم مورد نظر را انتخاب نموده و بعد با وارد کردن شماره دانشجویی و کلمه جستجو در پایین صفحه اقدام به پرداخت نمایید.
6 بهمن 1397 / تعداد نمایش : 607