متن کامل خبر


 
ثبت نام دانشجویان جدید‌الورود روزانه مقطع دکتری وزارت بهداشت

خلاصه خبر: اطلاعیه مدیریت امور دانشجویی ویژه دانشجویان جدید‌الورود روزانه مقطع دکتری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پذیرفته شدگان برگزیدگان علمی متقاضی خوابگاه مجردی

مدیریت امور دانشجویی دانشگاه ضمن عرض تبریک و خوش آمدگویی به دانشجویان عزیز جدیدالورود توجه ایشان را به موارد ذیل جلب می‌‌نمایند:

دانشجویان جدیدالورود (نیمسال اول تحصیلی ۹۹-۹۸) روزانه مقطع دکتری آزمون سازمان سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و پذیرفته‌شدگان برگزیدگان علمی متقاضی خوابگاه مجردی برادران و خواهران لازم است به موارد ذیل توجه نمایند:

 

 1. كلیه مراحل مربوط به ثبت اطلاعات و ارسال مدارك مربوط به پذیرش و ثبت‌نام (مدیریت آموزشی) و استعداد درخشان  از طریق سامانه جامع گلستان انجام می‌شود و لینك ورود به سامانه گلستان به همراه شناسه كاربری و رمز عبور در اطلاعیه مدیریت آموزشی اعلام شده است. خواهشمند است قبل از شروع به كار، کلیه راهنماهای مربوط به سیستم گلستان با دقت مطالعه شود. دانشجویان متقاضی خوابگاه و وام لازم است  در صورت داشتن بدهی، با امور دانشجویی (اداره خوابگاه‌ها و اداره وام‌های دانشجویی) دانشگاه مقطع تحصیلی قبلی تسویه حساب و یا دفترچه اقساط دریافت نموده و وضعیت پرداخت بدهی مقطع تحصیلی قبلی را مشخص نموده باشند (پرداخت بدهی ویا قسط بندی)  تا ثبت اطلاعات و درخواست (خوابگاه یا وام) دانشجو در سیستم سراسری اتوماسیون صندوق‌های رفاه دانشجویان امکان‌پذیرشود.
  به دانشجویانی که در مقطع قبلی با صندوق رفاه دانشجویان تسویه حساب ننموده باشند و یا قسط معوقه و یا جریمه به آنان تعلق گرفته باشد خوابگاه و وام تعلق نمی‌‌گیرد. برای اطمینان از وضعیت بدهی (قسط معوقه یا جریمه) به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت مراجعه نمایید و در صورت داشتن قسط معوقه و یا جریمه از طریق همان سیستم نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند و پرداخت اقساط به روز باشد تا امکان ثبت درخواست آنان میسر گردد.
  بدیهی است این مورد شامل دانشجویانی که در مقطع تحصیلی قبلی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی استفاده ننموده و یا در حال حاضر بدهی به آن صندوق ندارند نمی‌شود.
 2. زمان ثبت نام غیر حضوری دانشجویان از روز چهارشنبه ۹۸/۰۶/۲۷ لغایت روز چهارشنبه ۹۸/۰۷/۰۳ خواهد بود. 
 3. با توجه به تفاوت متن تعهد محضری صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، لازم است دانشجویان محترم در دفتر اسناد رسمی در این خصوص دقت كافی داشته باشند تا متن تعهد طبق نمونه مربوط تهیه شود در غیر این صورت تعهد محضری فاقد اعتبار خواهد بود.
  •  اینجا را کلیک کنید - فرم سند تعهد محضری رشته‌های تحصیلی مربوط به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
   دانشجویان وزارت بهداشت باید نسبت به تکمیل سند تعهد محضری وزارت بهداشت در دفتر خانه اسناد رسمی اقدام کرده و سند را در صورت تقاضای وام و سایر موارد هنگام ثبت نام الکترونیکی در سیستم گلستان در قسمت مربوطه بارگذاری کرده و اصل آن را نیز بعدا به مدیریت امور دانشجویی تحویل دهند. لازم به ذکر است که این دسته از دانشجویان باید در هر مقطع تحصیلی تعهد محضری جدید ارایه نمایند.
  • توجه نمایید که در متن تعهد محضری آدرس، پلاک، تلفن، شغل و کدپستی ضامن باید به طور دقیق قید شده باشد. در غیر این صورت تعهد محضری غیرمعتبر خواهد بود. در ضمن ضامن باید کارمند شاغل رسمی یا پیمانی باشد. ارائه تصویر حکم کارگزینی ضامن الزامی است.
  • دانشجویانی که در مقطع تحصیلی قبلی به صندوق رفاه وزارت بهداشت بدهی دارند، برای موکول نمودن اقساط آن به بعد از مقطع تحصیلی جدید لازم است به همراه تعهد محضری جدید به اداره خدمات دانشجویی (اتاق ۱۰۵- ساختمان خوارزمی) مراجعه نمایند.
 4. حداکثر مهلت استفاده از خوابگاه در صورت وجود شرایط اسکان برای مقطع کارشناسی ارشد پایان ترم چهارم تحصیلی و مقطع دکتری پایان ترم هشتم تحصیلی است و قابل تمدید نخواهد بود.
 5. قسط‌‌‌ بندی اجاره بهای خوابگاه بعد از فارغ‌التحصیلی منوط به ارایه تعهد محضری می‌باشد در غیر اینصورت دانشجو باید در ابتدا هر ترم اجاره بها را با هماهنگی کارشناس مربوطه نقداً پرداخت نمایند.
 6. تامین وسایل شخصی اعم از پتو، ملحفه، دمپایی، بالش و تشک بر عهده دانشجو است.
 7. دانشجویان متقاضی خوابگاه باید در روز ثبت نام حضوری (۹۸/۰۷/۰۶ و ۹۸/۰۷/۰۷) به ساختمان مدیریت امور دانشجویی، به اداره خوابگاه‌ها جهت تحویل اتاق مراجعه نمایند. در غیر این صورت تحویل خوابگاه به ایشان ممکن نخواهد بود.
 8. برای دانشجویانی که به هر دلیلی بعد از مهلت ثبت‌نام مراجعه نمایند امکان امتیازبندی مقدور نخواهد بود و لذا نام آنان بر اساس تاریخ درخواست در انتهای لیست متقاضیان خوابگاه قرار خواهد گرفت.
 9. پرداخت هزینه خدمات رفاهی به مبلغ  ۶۰۰۰۰ تومان برای مقطع دکتری دوره روزانه  در ابتدای سکونت الزامی است. دانشجویانی که تقاضای خوابگاه آنان پذیرفته شود باید نسبت به پرداخت این مبلغ از طریق سیستم جامع گلستان اقدام نمایند. نحوه پرداخت هزینه رفاهی در سیستم گلستان 
 10. دانشگاه فاقد خوابگاه متأهلی می‌باشد. متقاضیان واجد شرایط کمک ودیعه مسکن، در صورت تأمین اعتبار صرفاً بر اساس ضوابط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، مجاز به درخواست وام مذکور می‌باشند.
 11. بمنظور استفاده از غذای دانشجویی لازم است دانشجویان محترم به واحد اتوماسیون تغذیه (جنب سالن غذاخوری برادران) مراجعه نمایند و کارت دانشجویی خود را فعال کنند.
 12. برای دریافت پاسخ سوالات مرتبط با درخواست خوابگاه در ساعات اداری روزهای غیرتعطیل (۸:۰۰ الی ۱۲:۳۰ و ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰) با شماره تلفن ۸۲۸۸۵۰۷۹  تماس حاصل فرمایید.
 13. برای دریافت پاسخ سوالات مرتبط با سند تعهد محضری در ساعات اداری روزهای غیرتعطیل (۸:۰۰ الی ۱۲:۳۰ و ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰) با شماره تلفن‌ ۸۲۸۸۴۰۳۲  تماس حاصل فرمایید.
26 شهریور 1398 / تعداد نمایش : 1012