متن کامل خبر


 
اطلاعیه ترم تابستان (رشته‌های وزارت علوم)

خلاصه خبر: با توجه به آئين‌نامه صندوق رفاه وزارت علوم تحقيقات و فناوري مبنی بر ضرورت پرداخت اجاره بهاء خوابگاه در هر ترم، بدينوسيله از دانشجويان محترم درخواست می‌گردد به منظور مشخص شدن وضعیت سکونت در ترم تابستان به موارد مندرج در اطلاعیه ذیل توجه نمایند.

۱) در صورت نیاز به سکونت در ترم تابستان

الف ) تاریخ سکونت ترم تابستان از تاریخ ۹۸/۰۴/۱۶ لغايت ۹۸/۰۶/۳۱ می‌باشد.

ب) دانشجویان ساکن خوابگاه‌های ملکی (گلشن، ابراهیمی، احمدی روشن، کامروا، باقری، حیدری، خداپرست، جنبشی، خلوتی، زینبیه، فاطمیه، قائم، مومن، کوثر و قدس ۱،۲، و نرگس ۱ و ۲) به منظور پرداخت اجاره ‌بهاء خوابگاه ترم تابستان از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۷ لغایت ۹۸/۰۵/۲۵ به سایت مربوطه مراجعه نمایند و نسبت به پرداخت اجاره بهاء اقدام و ادامه سکونت داشته باشند. در صورت عدم پرداخت اجاره بهاء، سیستم گلستان اجازه انتخاب واحد به آنان نخواهد داد.

- مراجعه به سایت صندوق رفاه به آدرس www.swf.ir

- پورتال دانشجویی و وارد نمودن شناسه کاربری و رمز عبور به شماره کد ملی با خط تیره.

ج) دانشجویان ساکن خوابگاه‌های استیجاری (میرشفیعی، شهید مدرس، سماء ۳،۲) برای پرداخت اجاره بهاء از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۷ لغایت ۹۸/۰۵/۲۵ به سایت گلستان مراجعه نمایند و نسبت به پرداخت اقدام و ادامه سکونت نمایند. در صورت عدم پرداخت اجاره بهاء، سامانه گلستان اجازه انتخاب واحد به آنان نخواهد داد.

د) در صورت داشتن هر مشکل در پرداخت با شماره ۸۲۸۸۳۷۷۲ تماس و یا به اتاق شماره ۱۱۴ ساختمان خوارزمی مراجعه نمایید.

ه) لازم به توضیح است هرگونه جابجایی باید قبل از پرداخت هزینه سکونت انجام شود (بعد از پرداخت هزینه به هیچ عنوان جابجایی امکان‌پذیر نمی‌باشد.)

و) یادآوری می‌گردد سمپاشی خوابگاه در ترم تابستان در دو مرحله انجام می‌پذیرد که دانشجویان ملزم هستند نسبت به ترک خوابگاه در دو روز سمپاشی که تاریخ آن در اطلاعیه سمپاشی اعلام می‌گردد، اقدام نمایند.

۲) درصورت عدم نیاز به استفاده از خوابگاه در ترم تابستان

الف) دانشجويان محترم چنانچه قصد استفاده از خوابگاه در ترم تابستان را ندارند ضرورت دارد تا قبل از تاریخ ۹۸/۰۴/۱۶ با مراجعه به اداره خوابگاه‌های واحد مربوطه (مجردی برادران و خواهران) فرم تحویل و تخلیه خوابگاه را اخذ و نسبت به تحویل و تخليه كليه وسايل شخصی خود اقدام نمایند.

نکته : مهمان شدن بعد از تحویل خوابگاه (چه با هزینه و چه به صورت رایگان) برای دانشجویانی که مجاز به سکونت هستند و خوابگاه را تحویل نموده‌اند میسر نمی‌باشد. در صورت تحویل و ادامه سکونت کل ترم محاسبه و دانشجو به عنوان ساکن لحاظ خواهد شد.)

ب) دانشجویانی که خوابگاه را در تابستان تخلیه نموده‌اند برای دريافت معرفی نامه سكونت از تاريخ ۹۸/۰۶/۰۹ لغايت ۹۸/۰۶/۱۳ به اداره خوابگاه مراجعه نمایند تا اقدام لازم صورت پذیرد.

ج) در صورت عدم مراجعه در تاریخ‌های مذکور به منظور دریافت معرفی‌نامه سکونت، ظرفیت‌های خالی در اختیار دیگر دانشجویان قرار خواهد گرفت.

تذکر: در صورت عدم مراجعه تا تاریخ ۹۸/۰۴/۱۶ و تعیین تکلیف سکونت تابستان در خوابگاه (برای تحویل و تخلیه و یا تمدید) هزینه کامل اجاره بهاء در ترم تابستان و ترم‌های بعدی ثبت و اخذ خواهد شد.

اداره امورخوابگاه‌ها

۹۸/۰۴/۰۵

5 تیر 1398 / تعداد نمایش : 1458